GENEL SEKRETERİMİZ Dr. H. İBRAHİM ÇETİN’İN TÜRKAK’TAN AYRILMASI DOLAYISIYLA TÖREN DÜZENLENDİ

Türk Akreditasyon Kurumu Genel Sekreteri Dr. H. İbrahim ÇETİN, 7 Ağustos 2018 tarih ve 30502 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan atama kararı ile Sayın Cumhurbaşkanlığı Makamınca, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi ve Verimlilik Genel Müdürü olarak atanmıştır. Yeni görevine atanması dolayısıyla Genel Sekreter Dr. Halil İbrahim ÇETİN için Salı günü Kurumumuzda TÜRKAK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet YÜCEL’in teşrifleriyle Kurum personelinin katıldığı bir vedalaşma töreni düzenlenmiştir.

TÜRKAK konferans salonunda gerçekleştirilen etkinlikte TÜRKAK Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet YÜCEL’in teşekkür konuşmasından sonra, H. İbrahim ÇETİN için hazırlanan ve TÜRKAK’daki çalışmalarını içeren bir slayt gösterimi sunulmuştur. Kurum Yöneticilerimizi ve tüm TÜRKAK personelini duygulandıran bu gösterimden sonra Sayın Dr. Halil İbrahim ÇETİN tarafından kurum personeline yönelik olarak, 2009 yılından bu yana Kurumdaki faaliyetler ve yaşanan hatıraların da yer aldığı bir veda konuşması gerçekleştirilmiştir.

Konuşmaların ardından Sayın Ahmet YÜCEL tarafından TÜRKAK bünyesinde yürütmüş olduğu başarılı çalışmalar ve değerli katkılarından dolayı Sayın Dr. Halil İbrahim ÇETİN’e TÜRKAK’ın teşekkür plaketi takdim edilmiştir. Daha sonra Kurum personeli ile ayrı ayrı görüşüp vedalaşma gerçekleştirilmiştir.

Türk Akreditasyon Kurumu olarak Dr. Halil İbrahim ÇETİN’e Bakanlıktaki yeni görevinde ve yaşamında sağlık, mutluluk ve başarılarının devamını dileriz.

 

                                                                                   TÜRK AKREDİTASYON KURUMU

 

Yayınlanma Tarihi:10.08.2018